Informace pro rodiče

Vážení rodiče a prarodiče,

Zde naleznete potřebné informace k příměstským táborům léto 2016

Seznam věcí – obecně:

 • Věci do tělocvičny, přezůvky, pevná obuv

 • Věci na ven – letní i teplejší, pevná obuv

 • Věci na výtvarné činnosti – zástěrky, stará trika apod.

 • Plavky, ručník, neplavci plavecké pomůcky

 • Pláštěnka, holínky

 • Masku na karneval
 • Kšiltovka (šátek, klobouk…) !!!

 • Batůžek, lahev na pití

 • Gumičky, sponky, hřeben

 • Opalovací krém

 • Repelent

 • Hygienické potřeby, ručník, papírové kapesníky

 

VŠECHNY VĚCI PROSÍME ŘÁDNĚ A VIDITELNĚ PODEPSANÉ!!!

Dále prosím předejte naší hlavní táborové vedoucí Veronice Houdové nebo jejímu zástupci hned první den:

Kopii kartičky pojištěnce, bezinfekčnost (v příloze), případně léky. Tyto dokumenty by měly být v nadepsané obálce, kde bude: jméno a příjmení / datum pobytu na PMT / telefonní kontakt na rodiče.

Pokud dítě bere nějaké léky, prosíme na důrazné upozornění!!

 

Nedávejte prosím dětem žádné vlastní svačinky – pitný a stravovací režim je zajištěný po celý den, děkujeme za pochopení. Pokud budete chtít věnovat dětem drobné sladkosti jako odměny, budeme rádi, ale předejte je prosím hlavní vedoucí Veronice Houdové, nebo určené osobě.

 

Předběžný program::

Každý další den bude sraz v  na Hotelu Brandýský dvůr, kde si je oproti podpisu přebere táborová vedoucí. Děti si můžete vyzvednout ve Funatic clubu (Krajířské náměstí 1762, Brandýs nad Labem)  oproti podpisu děti vyzvednout v 16:30 – 17:30 hod.

V pátek je od 16:30 hod krátké představení pro rodiče ve Funaticu, které si děti během týdne nacvičí, rozloučení se všemi a slavností ceremoniál s předáním diplomů

Celodenní výlet plánujeme na středu. Zakončíme jej opékáním buřtů na adrese:  Mělnická 172, Stará Boleslav, kde si děti můžete vyzvednout v 19:00.

Všechny děti budou mít možnost uschovat si všechny věci po celou dobu PMT. Celý program našich táborů je uspořádaný zábavnou formou v rámci celotáborové hry, kde je důležitý především kolektiv, kamarádi a práce ve skupině. Budeme se učit různé výtvarné techniky, naučíme se spousty nových her, vyzkoušíme různé sportovní činnosti, najdeme si nové kamarády, poznáme krásy přírody…

Většina programu příměstského tábora je směřována na využití přírody, ale bohužel nejsme schopni předvídat počasí, tudíž přesný program budeme řešit operativně. V případě zásadních změn vás budeme informovat.

Stravovací režim je zajištěný po celou dobu pobytu. Svačiny jsou každý den dvě, dopolední a odpolední (slaná a sladká). Oběd nám vždy připraví v Hotelu Brandýský dvůr. Celodenní pitný režim je zajištěný taktéž po celou dobu pobytu.

 

Kontakty:

Organizátor táborů a hlavní táborová vedoucí:

Veronika Houdová (Steinerová)tel. 778 020 225

 

Moc vás prosíme, nevolejte našim táborovým vedoucím, pokud to nebude opravdu nezbytné. Chceme, aby naše táborové vedoucí měly čas se plně věnovat vašim dětem. Pokud se vyskytne nějaký problém, ozvou se vám sami na čísla, která uvedete na obálce s dokumenty dítěte.

 

UPOZORNĚNÍ: Pokud dítě nebude mít všechny dokumenty (viz výše), případně nebude mít s sebou potřebné léky, nemusí být přijato na PMT.

 

Prosíme o důkladnou kontrolu vlasů – z důvodu výskytu vší!

 

Nedávejte prosím dětem sebou mobilní telefony či tablety. Děti to ruší při práci v kolektivu, hrozí pády a úrazy vlivem nepozornosti a v neposlední řadě za tyto a jiné přístroje neneseme odpovědnost v případě ztráty či rozbití přístroje.

 

BUDEME SE NA VÁS MOC TĚŠIT!!!

Váš tým