Ceník a podmínky

Ceník

Kurzy pro děti:
ZŠ a MŠ Dřevčice 15 lekcí – 690 Kč
Bankovní spojení: 2600533440 / 2010   (Fio banka)

Závazná přihláška  zde:

Podmínky kurzu

1. Přihlášení do kurzu

Dítě je řádně přihlášeno do kurzu, pokud má vyplněnou přihlášku a následně uhrazené kurzovné. Přihlášku je možné vyplnit prostřednictvím formuláře zde nebo obdržet od lektorky.

2. Zdravotní stav

Rodič se zavazuje, že dohlédne na to, aby se jeho dítě účastnilo kurzu pouze tehdy, je-li zdrávo, prozatím absolvovalo všechna povinná očkování a jeho zdravotní ani psychický stav nebrání dítěti pobývat v dětském kolektivu. V případě jakéhokoli zdravotního či psychického omezení neprodleně informujte lektorku kurzu.

3. Počet lekcí

V prvním pololetí bude odučeno 15 lekcí. Kurz probíhá od 15. 9. 2015   do 31. 1. 2016. Kurzy neprobíhají v době školních prázdnin a státních svátků.

V případě absence lektorky se budu snažit zajistit náhradního lektora, pokud by však lekce odpadla, bude nahrazena v nejbližším možném termínu. O této skutečnosti Vás budu předem informovat.

4. Platba kurzovného

Kurzovné musí být uhrazeno nejpozději do 15. 9. 2015, a to následujícím způsobem:

  • Bankovním převodem:  2600533440/2010, jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte ve formátu DDMMRR (např. 311205), a do poznámky pro příjemce uveďte Jméno dítěte a kurz, který bude navštěvovat

5. Převedení kurzovného

V případě dlouhodobé, lékařem potvrzené nemoci je možné se domluvit na převedení kurzovného osobně, na tel.: 778 020 225 nebo na emailu veronika@veronikasteinerova.cz.

6. Co s sebou na kroužek

  • Sportovní oblečení
  • Sportovní obuv
  • Láhev s pitím
  • Holčičky – svázané vlasy

7. Ochrana osobních údajů

Rodič vyplněním emailové adresy souhlasí s tím, že mu budou zasílány emailem novinky a akce pořádané Veronikou Steinerovou. Použitá data nebudou poskytnuta třetí osobě.

8. Fotografie

Rodič vyplněním přihlášky souhlasí s tím, že během lekcí mohou být pořízeny fotagrafie dětí, které budou následně umístěny na webových stránkách www.veronikasteinerova.cz nebo na facebookové stránce lektorky.